West Bromwich Albion-ի կիսապաշտպան Isaac Price-ը անհամբերությամբ սպասում է չորեքշաբթի օրը League Cup-ի երկրորդ շրջանի շրջանակում արտագնա խաղ անցկացնելուն Պրեմիեր լիգայի Newcastle United-ի դեմ:
Price-ը երկու գոլ էր խփել կիրակի օրը Burnley-ի նկատմամբ կայացած 3-1 հաշվով հաղթանակում և BBC WM Sport-ին տված հարցազրույցում նշել էր, որ բոլոր խաղացողները ոգևորված են St James' Park-ում սպասվող մարտահրավերով:
Գլխավոր մարզիչ James Morrison-ի գլխավորությամբ Albion-ը հաղթել է իր առաջնության մեկնարկային խաղերում և հաղթահարել Rotherham United-ի արգելքը EFL Cup-ում, չնայած Price-ը պնդում է, że թիմը պետք է պահպանի կայունությունը՝ խուսափելու համար անցյալ մրցաշրջանի դժվարությունների կրկնությունից:
Price-ը բարձր է գնահատել Morrison-ի ազդեցությունը այն բանից հետո, երբ շոտլանդացի նախկին ֆուտբոլիստը ստանձնեց գլխավոր մարզչի մշտական պաշտոնը՝ օգնելով թիմին խուսափել դուրսմնումից և ամուր մթնոլորտ ստեղծելով հանդերձարանում:

Полузащитник Вест Бромвич Альбион Айзек Прайс заявил, что команда с огромным воодушевлением ждет предстоящего во вторник матча второго раунда Кубка лиги против клуба Премьер-лиги Ньюкасл Юнайтед на выезде.
В воскресном матче против Бернли Прайс оформил дубль в победной встрече со счетом 3:1, после чего отметил в интервью BBC WM Sport, что футболисты рады возможности проявить себя на таком уровне.
Команда под руководством главного тренера Джеймса Моррисона успешно начала сезон в Чемпионшипе, однако опыт прошлого года научил игроков сохранять концентрацию и избегать потери стабильности на дистанции.
Прайс также подчеркнул важную роль Моррисона, который возглавил команду в феврале, помог избежать вылета и пользуется огромным авторитетом среди всех игроков.